Squishy Gniotek - Antystresowa zabawka! squishy - Squishy Gniotek – Antystresowa zabawka! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Squishy Gniotek – Antystresowa zabawka!

Squishy Gniotek to idealny przedmiot, który pozwoli Ci się odstresować.

W sklepie internetowym www.etui-gsm.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych można znaleźć wiele produktów, które oprócz akcesoriów GSM są również atrakcyjnymi zabawkami oraz bezwzględnymi hitami ostatnich czasów. W przeszłości, czasach teraźniejszych oraz w dalekiej przyszłości jesteśmy i będziemy narażeni na stres. Ciężka praca, zbyt dużo pracy domowej? To nic nowego. W naszym internetowym sklepie bez problemu możesz zaopatrzyć się w zabawkę wykonaną z wysokiej jakości materiałów oraz emitującą całkiem przyjemny zapach, która pozwoli odstresować się przy wykonywanych czynnościach dnia codziennego. Squishy Gniotek jest idealnym rozwiązaniem dla  każdego! Pozwoli zająć dłoń, jednocześnie sprawiając przyjemny uścisk, który wciąga na bardzo długo.

Wzory, które posiadamy dla squishy gniotek to między innymi: Lody, Jednorożec, Unicorn, Panda, Pasta do zębów, Poop, Kupcia, Kotek, Cake, Ciasto, Baranek, Arbuz, Frytki oraz wiele innych!

Squishy Gniotek - Groszek squishy - Squishy Gniotek – Antystresowa zabawka! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Squishy Gniotek – Groszek

Squishy Gniotek  to kolorowy gniotek antystresowy, dzięki któremu będziesz mógł się odprężyć i bawić przez wiele godzin! Jest to bezwzględny hit ostatnich czasów. Ulubiona zabawka przeznaczona dla dzieci jak i dorosłych, która sprawia bardzo dużo radości. Gniotek jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiału, który jest elastyczny. Materiał, który został przeznaczony na stworzenie squishy gniotka jest bezpieczny. Gniotek całkiem szybko wraca do swojej pierwotnej formy po zaciśnięciu, gdyż jest to tylko 7 sekund. Jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie lub twojej pociechy ze względu na wiele modnych wzorów, które są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów.

Cechy:

  • Odjazdowy oraz nietuzinkowy wygląd
  • Przyjemny zapach
  • Solidny i dobrej jakości materiał
  • Materiał, który powraca do pierwotnej formy
  • Wyraźne kolory
Squishy Gniotek - Lody Unicorn Jednorożec squishy - Squishy Gniotek – Antystresowa zabawka! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Squishy Gniotek – Lody Unicorn Jednorożec

Można go gnieść, wyciągać czy ciągnąć. Jest to bardzo elastyczny materiał, który sprawdzi się nawet w najbardziej stresowych sytuacjach! Squishy gniotek pozwala się dowolnie ugniatać, lecz zawsze wróci to swojej pierwotnej formy, gdyż materiał posiada pamięć kształtu. Gniotki, które sprzedajemy posiadają również całkiem przyjemny zapach, którym przyciągnie do siebie każdego. W naszym asortymencie posiadamy wiele zróżnicowanych wzorów squishy gniotków, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednio wyglądającą zabawkę i dostosuje ją do indywidualnych potrzeb.

Warto również wspomnieć, iż dla każdego stałego klienta przewidujemy wiele licznych rabatów oraz atrakcyjnych upominków. Zapraszamy również do obserwacji naszych produktów, które posiadamy. W każdej chwili może pojawić się na stronie nowy bezwzględny hit!

Faktem, który na pewno doda odrobinę uśmiechu przy rozpakowaniu przesyłki po zakupie produktu jest to, że każdy z Was otrzyma gratis kolorową opaskę na dłoń!

Opaska, którą otrzymasz w gratisie wraz z Squishy Gniotkiem antystresowym! squishy - Squishy Gniotek – Antystresowa zabawka! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Opaska, którą otrzymasz w gratisie wraz z Squishy Gniotkiem antystresowym!

Zobacz również nasze inne produkty Squishy Gniotek antystresowy na naszej stronie!

Wejdź tutaj