Pendrive 3D - Wyjątkowy wygląd oraz niska cena! pendrive 3d - Pendrive 3D – Pamięć przenośna o stylowym wyglądzie! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Pendrive 3D – Pamięć przenośna o stylowym wyglądzie!

Pendrive 3D – Wiele ciekawych wzorów dla urządzeń działających jako pamięć przenośna.

W sklepie internetowym www.etui-gsm.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych można znaleźć wiele wzorów pendrive 3D, które wyróżniają się ciekawym oraz nietuzinkowym wyglądem. Nadają one charakter temu małemu urządzeniu i przykuwają uwagę każdej osoby, która je zobaczy.

Pendrive to pamięć USB, która jest urządzeniem przenośnym typu plug and play, podłączanym do komputera bezpośrednio przez złącze USB, więc niewymagającym dodatkowych akcesoriów (stacji dokującej, napędu komputerowego, zasilacza).

Pendrive 3D o różnych wzorach takich jak: Batman, Coca-Cola, Frytki Mc'Donalds, Sowa pendrive 3d - Pendrive 3D – Pamięć przenośna o stylowym wyglądzie! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Pendrive 3D o różnych wzorach takich jak: Batman, Coca-Cola, Frytki Mc’Donalds, Sowa

Przenoszenie danych pomiędzy telefonami, komputerami czy gniazdo USB w naszym samochodzie to w dzisiejszych czasach oczywista sprawa. Każdy ma na swoim smartfonie filmy, muzykę. Pendrive to najszybsza forma przekazywania plików. W dzisiejszych czasach każdy z Nas potrzebuje pen drive, dzięki któremu będziemy mogli przetransportować dokumenty do szkoły, pracy czy na studia. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę dla ludzi, którym zwykły mały prostokątny obiekt pendrive się znudził i oczekuje czegoś więcej. W naszym sklepie masz możliwośc kupienia pamięci przenośnej, która udekorowana jest przeróżnymi postaciami znanymi nam z filmów czy kreskówek. Przede wszystkim można znaleźć u nas bohaterów Disneya: Kubuś Puchatek lub frytki z słynnego fast fooda takiego jak Mc’Donalds, Coca-Cola. Znajdzie się również coś dla fanów Star Wars, a mianowicie Lord Vader czy Yoda. Dla Waszych pociech, które udają się do szkoły także pojawiły się wzory takie jak Jednorożec Unicorn, Minionek czy Stich, Sticz.

Pendrive 3D o różnych wzorach takich jak: Coca-Cola, Stich, Unicorn, Jednorożec, Lord Vader, Yoda pendrive 3d - Pendrive 3D – Pamięć przenośna o stylowym wyglądzie! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Pendrive 3D o różnych wzorach takich jak: Coca-Cola, Stich, Unicorn, Jednorożec, Lord Vader, Yoda

Nasze Pendrive 3D posiadają 16 GB pamięci, dzięki czemu mogą przechowywać na prawdę wielką ilość danych wystarczajacych dla normalnego użytkownika. Kształt “pendrajwów” jest tak dobrany aby spodobały się nawet najbardziej wymagającym osobom. Przenośna pamięć dostępna u nas w sklepach wykonana jest z solidnych materiałów. Sylikon posiada na sobie wyraziste kolory, a cały nośnik jest zabudowany dwuczęściowo. Pendrive posiada łańcuszek, dzięki któremu można przyczepić go do breloczka przy naszych kluczach lub do piórnika dzięki nie zgubi się zbyt łatwo.

Zastosowania Pendrive:

  • Przenoszenie danych

Najpowszechniejszym zastosowaniem tych pamięci jest przenoszenie i przechowywanie plików (dokumentów, aplikacji, zdjęć, muzyki, filmów).

  • Naprawa komputerów

Odnoszą one sukcesy w odzyskiwaniu danych z komputerów przenośnych dzięki aplikacjom przenośnym do odzyskiwania danych, a także usuwaniu z zainfekowanego komputera wirusów lub programów szpiegujących.

  • Odtwarzacze plików audio

Pamięci flash wyposażone są w wyjście na słuchawki oraz już prawie we wszystkich modelach stosuje się miniwyświetlacze LCD lub OLED. Obsługują one formaty MP3, WMA, WAV, MIDI, MP4, AIFF i podobne.

  • Rozruch systemów operacyjnych

Funkcja ta jest podobna do live CD, która pozwala na uruchamianie z samego napędu CD/DVD na przykład systemu operacyjnego lub określonego programu, bez potrzeby jego instalowania – funkcja ta nosi nazwę live USB.

Pendrive 3D o różnych wzorach i nietypowym wyglądzie, który zaskoczy każdego! pendrive 3d - Pendrive 3D – Pamięć przenośna o stylowym wyglądzie! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Pendrive 3D o różnych wzorach i nietypowym wyglądzie, który zaskoczy każdego!

Dane techniczne:

  • Pamięć USB w kształcie 3D wykonane z miękkiej gumy
  • Pojemność pamięci USB (flash): 16GB
  • Interfejs pamięci USB: 2.0
  • Prędkość odczytu: do +
  • 10 MB/s- prędkość zapisu: do 5,8 MB/s
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 98 / 98SE / ME / 2000 / XP / Vista / 7 / 8- Mac OS 9.0 oraz nowsze

Dla naszych stałych klientów, przewidujemy liczne rabaty oraz atrakcyjne upominki. Poniżej przypominamy numer naszego konta. Dziękujemy i życzymy udanych zakupów. Zapraszamy również do obserwacji reszty bardzo ciekawych produktów, które posiadamy. W każdej chwili może pojawić się coś nowego i wystrzałowego!

W naszym sklepie do kupienia wiele Pendrive 3D 16GB o superanckim wyglądzie!

Wejdź tutaj!