Nowe Etui 360 diament właśnie pojawiło się w naszym sklepie internetowym oraz placówkach stacjonarnych!

W sklepie internetowym www.etui-gsm.pl oraz sklepach stacjonarnych pojawiło się etui 360. Pokrowiec posiada charakterystyczny wygląd dzięki wtopionej trójwymiarowej fakturze 3D w case. Etui 360 Full Coverage Diamond to elastyczna, miękka w dotyku nakładka z materiału TPU chroniąca przód jak i tył Twojego telefonu. Case jest bardzo dobrze dopasowane do wybranego modelu telefonu i pozwala na swobodne korzystanie z niego, a jednocześnie dzięki swojej wytrzymałości zapewnia bezpieczne użytkowanie. Posiadając pokrowiec 360 Full Coverage nie musisz się już martwić o powstawanie rys na obudowie twojego telefonu podczas upadku.

Etui 360 na Huawei P20 Lite etui 360 - Nowe Etui 360 Diament! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Etui pancerne diamentowe na telefon Huawei P20 Lite

Nakładka na smartfon jest lekko prześwitująca. Dlatego też nie zasłania całkowicie telefonu, a wręcz eksponuje jego piękno. Wykonane jest z materiału TPU, posiada wszystkie wycięcia na porty, nie ogranicza dostępu do podstawowych funkcji telefonu.

Etui 360 na iPhone 7 i 8 Plus etui 360 - Nowe Etui 360 Diament! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Pokrowiec na plecki i na przód telefonu do iPhone 7 i 8 Plus

Nakładkę wyróżnia nowoczesny mechanizm łączenia przedniej części i tylnej. Za sprawą systemu klik. To takie proste! Nakładasz górną część na telefon, a dolną na tył, w łatwy sposób naciągasz przednią część i łączysz je na kilki.

W łatwy sposób możesz zdjąć i ząłożyć ponownie etui na telefon.

Tylna powierzchnia wydaje się mieć fakturę 3D ale jest płaska dzięki czemu można nakleić na nią na przykład pop holdera lub inny uchwyt, który umożliwi wygodniejsze korzystanie z telefonu i pomoże na przykład w robieniu stabilniejszych zdjęć!

Etui idealnie sprawdzi się w aktualnym roku szkolnym z przeznaczeniem dla Twojej pociechy i odpowiednio zabezpieczy smartfon przed upadkami, a nawet dla Ciebie oferując nietuzinkowy wygląd.

Etui silikonowe zamiast pokrowca otwieranego!

Wielu klientów pyta o całkowitą ochronę swojego telefonu, za który zapłacili ponad tysiąc złotych! Dlatego nie szczędzą pieniędzy na dobry pokrowiec. Nie chcą natomiast używać popularnych ostatnio na rynku etui portfelowych, chcą mieć natychmiastowy dostęp do ekranu smartfona. Dlatego nakładka ta spełnia obie funkcje. Chroni tył telefonu oraz przód ale nie trzeba go otwierać gdy chce się odebrać połączenie. Co najważniejsze zabezpiecza krawędzie telefonu podczas nawet najmocniejszych upadków. Szczególnie narażone na zniszczenia są telefony mające zaokrąglone krawędzie. Takie jak: Samsung Galaxy S6 Edge, S7 Edge, S8, S8 Plus, Apple iPhone 8 Plus, Apple iPhone 7 Plus, LG K8 2017 jak i topowe produkty Huawei P20, P20 Lite.