Etui z brelokiem na Twój Smartfon! etui - Etui z brelokiem na Twój Smartfon! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Etui z brelokiem na Twój Smartfon!

Etui z brelokiem na Twój smartfon daje wiele możliwości!

W sklepie internetowym www.etui-gsm.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych można znaleźć wiele produktów, które oprócz akcesoriów GSM są również atrakcyjnymi zabawkami oraz bezwzględnymi hitami ostatnich czasów. W ofercie naszego sklepu pojawił się nowy produkt, który jest hitem – Etui z brelokiem  do twojego smartfona, które wyróżnia się charakterystycznymi kształtami, kolorami.

Etui z brelokiem na Twój smartfon wykonane jest z miękkiego silikonu co sprawia, że pokrowiec wygodnie leży w dłoni. Nakładka jest elastyczna. Wykonana jest z dobrej jakości materiału, co sprawia, że telefon  świetnie wygląda. Nie ma potrzeby zdejmowania pokrowca w celu naładowania gdyż posiada on wszelkie wycięcia na porty. Zabezpiecza on świetnie oraz chroni przed uderzeniami, zabrudzeniami oraz kurzem i wilgocią. Etui ze brelokiem dostępne jest w wielu wariantach na telefony:

HUAWEI: Y6 2019, Y7 2019, Y9 2019 i P30

.

Etui z brelokiem na Twój Smartfon! etui - Etui z brelokiem na Twój Smartfon! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Etui z brelokiem na Twój Smartfon!

Etui z brelokiem na Twój smartfon to idealne rozwiązanie  w przypadku zabezpieczenia i ochrony podczas przypadkowego upadku. Świetnie zabezpiecza przed kurzem i brudem. Zakręcony wygląd i kształt breloka nie pozwoli nikomu przejść obojętnie. Etui z brelokiem są dostępne dla każdej kategorii wiekowej. Każdy znajdzie swój wzór. Etui z brelokiem można bez problemu dopiąć do paska od spodni czy do torebki tak aby zawsze nasz smartfon był bezpieczny. Pokrowiec charakteryzuje się także świetnymi wzorami 3d, które nadają niecodziennego uroku.

 

Etui z brelokiem to najczęściej wybierany wzór pokrowca w ostatnim czasie.

Dla naszych stałych klientów, przewidujemy liczne rabaty oraz atrakcyjne upominki. Poniżej przypominamy numer naszego konta. Dziękujemy i życzymy udanych zakupów. Zapraszamy również do obserwacji reszty bardzo ciekawych produktów, które posiadamy. W każdej chwili może pojawić się coś nowego i wystrzałowego!