Etui uniwersalne na telefon dla dzieci etui uniwersalne na telefon dla dzieci - Etui uniwersalne na telefon dla dzieci – Bezwzględny HIT! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Etui uniwersalne na telefon dla dzieci – Bezwzględny HIT!

Etui uniwersalne na telefon dla dzieci posiadające uchwyty oraz podstawkę, a przy tym kokardę Myszki Miki to idealne rozwiązanie na twój smartfon.

W sklepie internetowym www.etui-gsm.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych można znaleźć wiele produktów, które oprócz akcesoriów GSM są również atrakcyjnymi zabawkami oraz bezwzględnymi hitami ostatnich czasów. Wiele z mam marzy o tym aby odpocząć chociaż chwilę, mieć czas zjeść posiłek czy obejrzeć swój ulubiony serial w TV. Dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach dzieci nie obejdą się bez telefonu czy też telewizji i kolorowych bajek. Specjalnie dla nich oraz Was mamy super ofertę: etui uniwersalne na telefon dla dzieci. Jedną z ciekawych rozwiązań tego modelu jest to, że posiada nóżki na których można położyć etui oraz rączki do trzymania, np. przy jeździe samochodem. Pancerny pokrowiec ma również klimat Myszka Miki przez co dziecko nie traktuje tego jako zbędną rzecz, a jako sympatyczną zabawkę.

Etui uniwersalne na telefon dla dzieci - Stojak Bumper etui uniwersalne na telefon dla dzieci - Etui uniwersalne na telefon dla dzieci – Bezwzględny HIT! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Etui uniwersalne na telefon dla dzieci – Stojak Bumper

Uniwersalne etui na telefon dla dzieci to etui, które jest idealnym wręcz rozwiązaniem dla rodziców dzieci lubiących oglądać wszelkie bajki na telefonie. To etui jest jednocześnie pokrowcem sprawującym funkcje ochronną oraz stojakiem i uchwytem w jednym. Bumper jest dopasowany do prawie każdego współczesnego smartfona o ekranie od 4,5 cala wzwyż. Wykonany jest z dobrej jakości materiału, co sprawia, że telefon bardzo dobrze leży w dłoni i świetnie wygląda. Materiał to elastyczny sylikon, który umożliwia zamocowanie na większości telefonach. Bardzo dobrze trzyma się w dłoni, a mocno wystające rampy poza ekran telefonu ochronią w bardzo dobry sposób urządzenie w trakcie upadku od frontu oraz tyłu.

Cechy:

  • Odjazdowy, nietuzinkowy wygląd!
  • Łatwa obsługa telefonu
  • Ochrona przy upadkach
  • Wysokiej jakości silikon odporny na przebarwienia i zniekształcenia
  • Starannie wykonane detale oraz wyraziste kolory
  • Stojak umożliwiający postawienie telefonu
  • Rączki do trzymania telefonu
Etui uniwersalne na telefon dla dzieci - Stojak Bumper etui uniwersalne na telefon dla dzieci - Etui uniwersalne na telefon dla dzieci – Bezwzględny HIT! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Etui uniwersalne na telefon dla dzieci – Stojak Bumper

Delikatna oraz wykonana z dobrej jakości materiału guma nie powoduje przegrzewania się telefonu. Jest odporna na brud oraz przebarwienia i zniekształcenia. Zakręcony wygląd Etui uniwersalne na telefon dla dzieci – Stojak Bumper nie pozwoli przejść obok Ciebie obojętnie! Pokrowiec stworzony jest tak aby z łatwością można było go założyć na urządzenie. Bumpery uniwersalne to wciąż topowy produkt bardzo chętnie kupowany na rynku.
Dzieciaki uwielbiają dotykowe gadżety i zabierają coraz częściej telefony rodzicom. W tych czasach telefony kosztują bardzo duże pieniądze. W związku z tym ten bumper jest idealny dla świętego spokoju w trosce o swój telefon. Etui posiada wycięcia na głośniki oraz port ładowanie i nie trzeba go zdejmować aby podłączyć do prądu. Pokrowiec posiada również super praktyczne rączki po obu stronach, dzięki czemu dziecko nawet w wózku jest w stanie wygodnie trzymać telefon i go użytkować.

Zobacz produkt w 360 stopniach!

Sprawdź produkt Etui uniwersalne na telefon dla dzieci!

Wejdź tutaj