Etui pancerne Ring Case etui pancerne - Etui pancerne Ring Case! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Etui pancerne Ring Case!

Etui pancerne Ring Kick Stand z uchwytem metalowym dla lepszego uchwytu telefonu. Dedykowany dla mężczyzn i kobiet!

W sklepie internetowym www.etui-gsm.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych można znaleźć wiele produktów, które oprócz akcesoriów GSM są również atrakcyjnymi zabawkami oraz bezwzględnymi hitami ostatnich czasów. W ofercie naszego sklepu pojawił się nowy produkt, który będzie hitem na następny rok – Etui pancerne Ring Case. Jest to nakładka, która spełnia trzy funkcje Wyśmienicie chroni telefon, posiada metalowy Ring 360 stopni, który ułatwia trzymanie oraz ma wbudowany metal kompatybilny z uchwytami magnetycznymi do samochodów.

Etui pancerne Ring Case jest idealny szczególnie na duże telefony powyżej 5 cali. Uchwyt na palec pomaga w użytkowaniu telefonu jedną dłonią. Metalowy ring jest bardzo praktyczny, bowiem spełnia funkcję stojaka i obraca się on 360 stopni. Etui zostało wprowadzone do oferty naszego sklepu, gdyż powoli z mody wychodzą popsockety, które są modne głównie wśród młodzieży. Dorośli natomiast niechętnie używali tego uchwytu, a z ringów są bardzo zadowoleni. Warto wspomnieć również o super designie, który powoduje że telefon wygląda na bardziej wartościowy i po użytkowaniu nawet po roku można odsprzedać swojego smartfona za wyższą kwotę z racji jego idealnego stanu.

W naszym sklepie Etui-GSM dostępne są również 3 różne uchwyty magnetyczne do samochodu kompatybilne z tym etui pancerne Ring Case.

Etui pancerne Ring Case etui pancerne - Etui pancerne Ring Case! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Etui pancerne Ring Case

Etui pancerne Ring Case z uchwytem metalowym dla lepszego uchwytu telefonu. Dedykowany dla mężczyzn i kobiet. Pokrowiec wykonany jest z wysokiej jakości poliwęglanu oraz elastycznego TPU odpornego na uszkodzenia. Pancerne wykończenie i wystające rampy poza ekran wyświetlacza sprawdzi się w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Case został wzmocniony w narożnikach, dzięki czemu absorbuje siłę uderzenia, zwiększając przy tym skuteczność ochrony. W wewnątrz etui zastosowano specjalną strukturę, skutecznie odprowadzającą ciepło, zabezpieczając urządzenie przed przegrzaniem.

Etui Pancerne Ring Case etui pancerne - Etui pancerne Ring Case! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

Etui Pancerne Ring Case

Nakładka posiada wbudowany, funkcjonalny uchwyt metalowy w kształcie pierścienia, który obraca się o 360 stopni. Może służyć jako podstawka, dzięki której można oglądać ulubione filmy. Pośrodku ringu jest wbudowana metalowa płytka, dzięki której posłużymy się przy używaniu magnetycznych uchwytów – również dostępnych w naszym sklepie etui-gsm.pl. Co najważniejsze pierścień służy jako zaczep na palec dla zapewnienia pewnego chwytu co w przypadku dużych telefonów pomaga obsługiwać telefon jedną ręką czy wykonywać zdjęcia typu selfie. Możliwość obrotu pierścienia wokół własnej osi (360 stopni) umożliwia dopasowanie go dla wygody trzymania w każdej dłoni.

Cechy:

  • Etui z magnetycznym uchwytem na palec
  • Powierzchnia z mikrootworami zapobiegającym powstawaniu nieestetycznych śladów po placach
  • Materiały: PC & TPU
  • Magnetyczny uchwyt na palec o obrocie wynoszącym 360 stopni
  • Funkcja podstawki
  • Kompatybilność z wszystkimi magnetycznymi uchwytami

Sprawdź produkt Etui Pancerne Ring Case!

Wejdź tutaj!