Etui Myszka Minnie zawsze na topie!

W sklepie internetowym www.etui-gsm.pl oraz sklepach stacjonarnych przybywa coraz więcej wzorów Etui Myszka Minnie to pokrowce, które nigdy nikomu sie nie nudzą. Smartfon możemy zabezpieczyć typowym etui 3d, które jest wykonane z grubego silikonu. Daje świetny efekt 3d, jest grubsze przez co najlepiej zabezpiecza przy upadku dając idealną amortyzację. Kolejne to wciąż na czasie modne z przelewającym się brokatem, gwiazdkami.

Etui Myszka minnie nigdy się nie znudzi- posiada on wycięcia lub wypustki w miejscach przycisków oraz gniazda słuchawek i aparatu, głośnika, ładowarki. Umożliwia to łatwą obsługę telefonu bez zdejmowania etui. Wszystkie nasze pokrowce są idealnie dopasowane do telefonu. Zabezpieczają  świetnie oraz chronią przed uderzeniami, zabrudzeniami oraz kurzem i wilgocią. Zapewniają  również ochronę przedniej części telefonu gdyż wystaje delikatnie ponad ekran. Podczas kładzenia na powierzchnię nie pozwala na zetknięcie się szkła z podłożem. Kupując najnowszego smartfona, tym bardziej musimy pamiętać aby szczególnie otulić go jak najlepszą ochroną. Myszka Minnie zdecydowanie zda egzamin.

myszka miki minne mouse na telefon 3d etui - Etui Myszka Minnie nigdy się nie znudzi! | Wyjątkowe etui na telefony - etui-gsm.pl

myszka miki minne mouse na telefon 3d

Wykonany w najnowszej technologi silikon nie powoduje przegrzewania się telefonu!
 
Z Myszką Minnie zapewniony masz odjazdowy wygląd, łatwą obsługę telefonu bez zdejmowania pokrowca. Silikon odporny jest na przebarwienia i zniekształcenia.

Pokrowce dostępne na Huawei: Y6 2019, Y7 2019, Y9 2019 i  P30

PAMIĘTAJ,  ŻE MYSZKA MINNIE ZAWSZE JEST NA TOPIE!